A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сьома автошкола для осіб з інвалідністю відкрилась у Кривому Розі


21 Грудня 2023

Головний сервісний центр МВС робить усе можливе, аби адміністративні послуги були доступні для кожного громадянина. Тому активно долучається до реалізації флагманського проєкту МВС «Автошколи для осіб з інвалідністю» за підтримки Першої леді України Олени Зеленської.

У Кривому Розі відкрили сьому в Україні автошколу для осіб з інвалідністю на базі Донецького державного університету внутрішніх справ. У відкритті навчального закладу взяли участь ректор навчального закладу Сергій Вітвіцький та начальник Головного сервісного центру МВС Микола Рудик.

«Ця автошкола вже друга у Дніпропетровській області, в якій особи з інвалідністю можуть проходити навчання для отримання посвідчення водія. За перші 5 місяців з початку запуску флагманського проєкту сервісний центр МВС у місті Дніпро видав 6 посвідчень водія особам з інвалідністю. А по Україні – 30», – розповів Микола Рудик.

Микола Рудик пояснив, що після закінчення успішного навчання в цій автошколі, особи з інвалідністю зможуть складати теоретичні та практичні іспити в сервісному центрі МВС №1248 у Кривому розі.

У майбутніх водіїв перевірятимуть практичні навички керування на спеціально обладнаних автомобілях з ручним керуванням. Про це розповів Сергій Вітвіцький: «Такі заклади раніше відкривалися у обласних центрах. Але наше місто досить велике, і теж потребує місця зі специфічними умовами навчання. Проєкт вдалося втілити в життя за підтримки Криворізької міської ради, була виділена субвенція. Інструктори пройшли додаткове навчання в Києві, навчальний транспорт переобладнаний».

Усі присутні мали можливість оглянути навчальні класи та автомобілі, в яких навчатимуться особи з інвалідністю. У відкритті автошколи взяли участь начальник регіонального сервісного центру МВС у Дніпропетровській та Запорізькій областях Володимир Степанов, заступниця голови Дніпропетровської ОВА Надія Задорожна, заступник міського голови Кривого Рогу Олександр Фіщенко, начальник Криворізької районної військової адміністрації Євген Ситниченко.

Сервісні центри МВС підтримують створення безбар’єрного простору та враховують потреби кожного громадянина. Вони обладнані пандусами, кнопкою виклику персоналу та мають облаштовані місця для паркування. Розвиваємо рівні та доступні можливості для кожного українця!

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.