A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Від сьогодні сервісні центри МВС Дніпропетровської та Запорізької областей працюватимуть у новому форматі


28 Листопада 2023

У зв’язку з об’єднанням регіональних сервісних центрів ГСЦ МВС Дніпропетровської та Запорізької областей в один структурний підрозділ, від сьогодні, 28 листопада, сервісні центри МВС у цих регіонах розпочинають роботу у форматі екзаменаційних хабів.

Працюємо по-новому, але, як і раніше, надаємо якісний державний сервіс! Отримати послуги з обміну посвідчення водія, реєстрації та перереєстрації автомобілів можна у будь-якому сервісному центрі МВС двох областей, однак, скласти теоретичний чи практичний іспит громадяни зможуть у п’яти підрозділах у Дніпропетровській області та двох – в Запорізькій області.

Зокрема, послуги екзаменації надаватимуть такі сервісні центри МВС:

Дніпропетровська область:

ТСЦ 1242 м. Дніпро, проспект Праці, 16
ТСЦ 1245 м. Покров,  вул. Уральська, 1
ТСЦ 1247 м. Павлоград, вул. Дніпровська, 334а
ТСЦ 1248 м. Кривий Ріг, вул. Бикова, 31, ТЦ «Метро»
ТСЦ 1249 м. Дніпро, проспект Слобожанський, 31Д

Запорізька область:

ТСЦ 2341 м. Запоріжжя, вул. Парковий бульвар, 12
ТСЦ 2342 м. Запоріжжя, вул. Бабури козака, 9а.

У екзаменаційних хабах буде забезпечено максимальну зручність для відвідувачів. Зокрема, для забезпечення попиту на екзаменаційні послуги збільшено кількість адміністраторів та транспортних засобів для складання іспитів.

Обслуговування в сервісних центрах МВС відбувається за попереднім е-записом: теоретичний іспит – на 14 днів вперед, а практичний – на 21 день. Крім того, запис доступний і через термінал у приміщеннях сервісних центрів МВС. Талони в ньому генеруються в день звернення та на 3 дні вперед.

Також нагадуємо, що упродовж 10 днів майбутні кермувальники можуть оскаржити результати іспитів. Для цього необхідно звернутись із заявою до регіонального сервісного центру МВС тієї області, в якій проходили екзаменацію. А отримання копії відеозапису доступне впродовж 30 днів.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.