A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Головний сервісний центр МВС переймає європейський досвід


23 Листопада 2023

Незважаючи на повномасштабне вторгнення, Україна продовжує розвиватись, покращувати адміністративні послуги для громадян та йти європейським шляхом. Головний сервісний центр МВС активно працює над впровадженням європейських стандартів під час надання державних послуг.

Сьогодні, 23 листопада, відбулась онлайн-зустріч керівництва Головного сервісного центру МВС з керівництвом Директората безпеки дорожнього руху (CSDD) – компетентним органом Латвійської Республіки.

Під час зустрічі обидві сторони здійснили презентацію своєї нинішньої діяльності та обговорили майбутню співпрацю. Головну увагу приділили питанням імплементації законодавства Європейського Союзу, наданню послуг онлайн та використанню практики ЄС щодо обміну інформацією між компетентними органами. Зокрема, це стосується діяльності системи сервісних центрів МВС у сфері реєстрації транспортних засобів та допуску осіб до керування ними, видачі та обміну посвідчень водія.

Нагадаємо, що зараз Міністерство внутрішніх справ України спільно з Міністерством транспорту Латвійської Республіки ведуть роботу з підготовки міждержавної угоди про взаємне визнання та обмін посвідчень водія. Підписання вказаної угоди дозволить громадянам обох держав обмінювати посвідчення водія без необхідності складання іспитів.

Зараз, як ніколи, важливо переймати міжнародний досвід, співпрацювати з іноземними партнерами, аби вже в найближчому майбутньому наша держава стала частиною ЄС.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.