A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Громадяни можуть замовити доставку посвідчення водія за кордоном: Богдан Драп’ятий у прямому ефірі загальнонаціонального марафону «Єдині новини»


18 Жовтня 2023

Про це заступник Міністра внутрішніх справ Богдан Драп’ятий розповів у прямому ефірі загальнонаціонального марафону «Єдині новини».

Про запуск нового сервісу для громадян, які перебувають за кордоном Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко повідомив напередодні. Послуга доступна вже для українців, які перебувають у Польщі.

«Зважаючи на те, що значна кількість наших громадян перебуває вимушено за кордоном із початку повномасштабної війни, ми відкрили там наші центри ДП «Документ». Уже зараз громадянин може обміняти і оформити документи, в тому числі посвідчення водія. Доставка посвідчення водія вже працює в Польщі» — зазначив Богдан Драпʼятий.

Він додав, що орієнтовна вартість такої послуги буде складати 1300 гривень. Вже з листопада цю послугу запустять і в інших європейських країнах.

Щоб замовити доставку водійського посвідчення «Укрпоштою» необхідно:

• авторизуватися в Електронному кабінеті водія;

• вказати причину обміну посвідчення;

• обрати міжнародну доставку та сплатити послугу.

Після опрацювання заявки готовий документ помандрує на обране Вами відділення. Термін міжнародної доставки складає близько 15 днів.