A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Працівники сервісних центрів МВС вшанували пам’ять загиблих героїв


28 Серпня 2023

На Чернігівщині та Вінниччині працівники сервісних центрів МВС взяли участь у патріотичному забігу. 26 серпня, напередодні Дня пам’яті захисників України відбулась всеукраїнська акція «Шаную воїнів, біжу за героїв України». Захід організовують, щоби вшанувати всіх полеглих героїв, які боролись за вільне майбутнє своєї Батьківщини.

Вперше патріотичний забіг стартував у 2018 році як громадська ініціатива.  Його організував батько героя нашої держави, «кіборга» Олексія Дурмасенка, який загинув у грудні 2014 року на Донеччині під Пісками. Нині захід організовують і за кордоном. У різних куточках світу бігли як іноземці, так і представники української діаспори.

До заходу доєднуються всі охочі. Це можливість вшанувати пам’ять загиблих воїнів в російсько-українській війні, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію можна знайти на сайті.