A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Дві автівки в розшуку та підроблене посвідчення водія виявили у сервісних центрах МВС Рівненщини


10 Березня 2023

Від початку березня у сервісних центрах МВС Рівненщини виявили дві автівки у розшуку та підроблене посвідчення водія.

Так, у сервісному центрі МВС м. Дубно під час перереєстрації  «Mercedes-Benz», адміністратор встановив, що даний автомобіль перебуває в розшуку, як такий, що зник з місця ДТП. А от у сервісному центрі МВС м. Сарни під час реєстрації «Mercedes-Benz», коли адміністратор здійснював перевірку транспортного засобу за базами даних, спрацював «Інтерпол». Для обидвох власників реєстраційні операції закінчилися спілкуванням з поліцією.

Сервісні центри МВС Рівненщини вкотре нагадують, аби вберегтися від неприємних сюрпризів, уникайте придбання транспортних засобів за дорученням. Краще укладайте договір купівлі-продажу у сервісних центрах МВС та будьте певні — адміністратори ретельно перевірять минуле життя вашої автівки.

Окрім автомобілів у розшуку, адміністратори сервісних центрів МВС виявляють і підроблені документи. Такий випадок трапився у Дубенському підрозділі. До них звернувся чоловік, аби обміняти посвідчення водія, видане вперше строком дії на 2 роки. Під час перевірки за базами даних виявилось, що документ належить іншій особі.

Про даний випадок відразу повідомили правоохоронців.

Сервісні центри МВС ще раз звертають увагу, що єдиний законний спосіб отримати дійсне посвідчення водія вперше — це самостійно пройти 2 курси навчання в акредитованій автошколі та успішно скласти теоретичний та практичний іспити в сервісному центрі МВС.

Не шукайте незаконних шляхів отримання водійських документів. Пам’ятайте, за це передбачено відповідальність частиною 4 статті 358 Кримінального кодексу України. Це карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.