A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісні центри МВС Харкова розповсюджують інформаційний вісник МВС


09 Січня 2023

Адміністратори сервісних центрів МВС Харкова щодня приймають сотні клієнтів. Крім отримання послуг, люди часто запитують про відновлення документів, номерних знаків, цікавляться про правила поведінки під час знаходження мін, питають, де пункти допомоги людям, як знайти рідних і багато іншого.

Усю цю інформацію, зокрема, про «колабораційну діяльність», відповідальність за неї, протипожежні заходи, про психологічну допомогу під час війни, що робити у разі тривалого відключення електропостачання, можна знайти в друкованому інформаційному віснику МВС. Він допомагає отримати корисну інформацію людям, особливо там, де погано працюють зв’язок та інтернет.

Наші структурні підрозділи поширюють примірники на деокупованих населених пунктах завдяки мобільним сервісним центрам МВС. Або ж ви можете взяти друкований продукт у наших стаціонарних закладах.

Інформаційний вісник МВС виходить щомісяця. У січні на громадян чекає новий примірник з оновленою інформацією.

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на сайті.