A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Почали розповсюджувати інформаційний вісник МВС для звільнених територій


14 Листопада 2022

Мешканці, які перебували в окупації, тривалий час були інформаційно ізольовані. Тому в МВС розробили інформаційний вісник для деокупованих територій. Поміж іншого він розповість, як і де можна відновити свої втрачені чи пошкоджені документи, куди звернутися у разі розмінування власних домівок та багато інших життєво важливих питань.

Він також інформує про розшук зниклих та загиблих осіб унаслідок військових дій росії в Україні й надає контакти, за якими можна повідомити про воєнні злочини окупантів. Містить номери телефонів всіх структурних підрозділів МВС.

До того ж, інформаційний вісник МВС роз’яснює громадянам правила безпеки під час опалювального сезону в умовах воєнного стану та як убезпечити себе від вибухонебезпечних предметів. Включає інформацію про надання психологічної допомоги дитині та як не натрапити на шахрайство в інтернеті під виглядом соціальних виплат. Також нагадує і про факти виявлення колабораційної діяльності та покарання за неї.

Сервісні центри МВС одні з перших долучилися до розповсюдження цього інформаційного продукту. Отримати примірник можна, завітавши до сервісних центрів. Або звернутися до мобільних сервісних центрів МВС, що курсують деокупованими територіями.

Зовсім скоро мешканці Київщини, Чернігівщини, Сумщини, Харківщини, Донеччини, частини Запорізької та Херсонської областей матимуть всю необхідну інформацію для повернення до звичного життя.

Надалі інформаційний вісник МВС України друкуватимуть і наповнюватимуть новими звістками щомісяця.