A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Підвищення професійних якостей — ключ до покращення державних послуг. Начальники регіональних сервісних центрів МВС закінчили навчання


06 Листопада 2022

Протягом тижня керівники усіх 26 Регіональних сервісних центрів МВС проходили навчання у Національній академії внутрішніх справ.

А сьогодні у Головному сервісному центрі МВС кожен із них виступив із доповіддю про роботу сервісних центрів МВС під час дії воєнного стану.

Доповіді заслухали за головування заступника Міністра внутрішніх справ Богдана Драп’ятого, в присутності ректора Національної академії внутрішніх справ Володимира Чернєя, директора Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС Сергія Кримчука, начальника Головного сервісного центру МВС Миколи Рудика та керівників структурних підрозділів Головного сервісного центру МВС.

«Сервісні центри МВС є прикладом для інших відомств в Україні, які надають державні послуги. До оновлених приміщень хочеться завітати, а працівники тримають високий стандарт надання послуг. Сьогодення вимагає від нас гнучких рішень, але всі вони мають працювати на громаду», — зазначив заступник Міністра внутрішніх справ України Богдан Драп’ятий.

У рамках курсів підвищення кваліфікації державних службовців викладачі Національної академії МВС прочитали для них лекції з правознавства, менеджменту та управління персоналом тощо. Кожен із керівників регіональних сервісних центрів МВС отримав сертифікати про підвищення кваліфікації.

«Професіоналізм кожного з нас впливає на якість сервісних послуг в цілому. А для громадян якість — це те, що формує довіру до державних інституцій. Машина не поїде без однієї деталі. Тому, мої вимоги до кожного — віднестись відповідально до тієї посади, яку вам ввірено займати. Помилки у ваших діях чи рішеннях не припустимі. Я ставлю до себе жорсткі рамки і вимагаю від вас, власним прикладом, так само бути вимогливими і наполегливими у навчанні та своїй роботі», — наголосив начальник Головного сервісного центру МВС Микола Рудик.

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на сайті.