A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісні центри МВС Буковини працюють над запровадженням змін у наданні реєстраційних послуг


21 Вересня 2022

Сьогодні відбулася робоча зустріч  керівництва регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Чернівецькій області (філія ГСЦ МВС) з начальниками сервісних центрів МВС регіону та представниками науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС області. Обговорили зміни, передбачені Постановою №1019 Кабінету Міністрів України  від 10 вересня 2022 року, що дозволять максимально перевести послуги сервісних центрів МВС в онлайн площину.

Йшлося про виокремлення експертного дослідження транспортного засобу в окрему послугу, реєстрацію транспортних засобів онлайн, можливість перезакріплювати номерні знаки на авто родичів та замовлення номерних знаків через веб застосунки.

Начальник РСЦ ГСЦ МВС в Чернівецькій області Василь Душинський розказав про нові норми, які закріплені Постановою та пояснив процедуру реєстрації, яка згодом набуде чинності.

У майбутньому огляд транспортного засобу, який здійснює Експертна служба МВС, та звірка інформації щодо транспортного засобу, внесеної до реєстраційних документів, передуватимуть процедурі реєстрації транспортного засобу. Обговорювали технічні можливості впровадження змін та варіанти взаємодії між сервісними центрами МВС та Експертною службою МВС. Обмірковували спірні питання, з якими можуть зіткнутися клієнти.

Пріоритетним питанням є реєстрація транспортних засобів онлайн. Кожен автовласник повинен відчути покращення та полегшення процедури реєстрації та перереєстрації авто.

Також говорили про можливість після продажу транспортного засобу при його перереєстрації або після зняття з обліку при вибракуванні перезакріпити номерні знаки не тільки за своїм іншим транспортним засобом, але і за транспортним засобом членів родини. Дана норма закріплена у підпункті 17 пункту 2 Постанови Кабінету Міністрів України, що набула чинності з 14 вересня 2022 року.

Ще незабаром відбудеться впровадження онлайн послуги замовлення номерних знаків через вебзастосунки. Про це йдеться у підпункті 4 пункту 2 цього нормативного документу і він набирає чинності через три місяці після офіційного опублікування.

«У пріоритеті спрощення отримання громадянами державних послуг», — підсумував начальник РСЦ ГСЦ МВС в Чернівецькій області Василь Душинський.

Нагадуємо, для консультацій з питання щодо роботи сервісних центрів МВС регіону телефонуйте:  (0372) 54-93-77, або пишіть на сторінку Сервісних центрів МВС в Чернівецькій області у Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.