A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Оголошено набір на стажування в сервісних центрах МВС Дніпропетровської та Київської областей


14 Липня 2016

Ми переконані, що успіх проведення реформи сервісних центрів залежить від висококваліфікованих і мотивованих працівників, запровадження нових стандартів роботи, серед яких – дружній сервіс та клієнтоорієнтованість, спрощення надання адміністративних послуг, боротьба з корупцією та впровадження сучасних технологій.

Мета програми стажування – відібрати, навчити та в майбутньому прийняти на роботу* найкращих стажерів – молодих і талановитих чоловіків та жінок, які мають активну життєву позицію та готові починати з себе зміни в країні. Під час програми стажування учасники отримають знання, потрібні для роботи у фронт-офісі сервісних центрів МВС.

Стажування проводиться на посаду адміністратора – це посада державного службовця, яка прирівнюється до посади провідного спеціаліста, з офіційним працевлаштуванням, 40-годинним робочим тижнем з вівторка по суботу, місячною заробітною платою від 6 тисяч грн. Посадові обов’язки адміністратора передбачають безпосереднє надання послуг з реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів, видачі (обміну) посвідчень водія та приймання іспитів, роботу з документами та базами даних, надання консультацій та інше. Ознайомитись із переліком послуг сервісних центрів МВС можна на сайті Головного сервісного центру МВС www.rsc_chk.hsc.gov.ua у розділі Послуги.

Вимоги до кандидатів:

  • громадянство України
  • вік від 18 років
  • закінчена вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, магістра (спеціаліста)
  • відсутність судимостей
  • досвід роботи у сфері послуг схвалюється, але не є обов’язковим.

Перевага надається  кандидатам, які раніше не працювали у відомствах, що підпорядковуються МВС, вмотивовані стати частиною реформи та прагнуть до якісного надання послуг громадянам.

Відбір кандидатів складається з двох етапів:

  • прийом та розгляд анкет
  • проведення інтерв’ю.

Прийом заявок відбувається в онлайн-режимі, для цього необхідно заповнити анкету.

  Заповнити анкету для стажування у Київській області 

Заповнити анкету для стажування у Дніпропетровській області

Графік проведення конкурсного відбору по областях дивіться у додатку.

Програма стажування – це інтенсивний курс навчання, розрахований на 1-2 тижні теорії та 3-4 тижні практики (з 9:00 до 18:00), залежно від кількості людей у групах. Тренінги (теоретична частина) відбуваються за графіком, окремо для кожної області. Програма стажування є безкоштовною та неоплачуваною: стажери самостійно забезпечують собі проїзд до міста (обласного центру), де знаходиться РСЦ, та проживання під час стажування. Стажери, які проживають у містах, у яких є ТСЦ, зможуть відпрацювати практичні навички роботи адміністратором у своєму місті. По закінченні теоретичного навчання та проходження практики у ТСЦ, стажери будуть запрошені до РСЦ області для складання підсумкового іспиту та отримання сертифікатів. Після успішного проходження стажування учасникам буде запропоновано взяти участь у державному конкурсі на заміщення вакантних посад у ТСЦ у встановленому законом порядку.

  • Тренінги – основи діяльності сервісних центрів МВС (законодавча база, робота з базами даних, алгоритми надання послуг), протидія корупції, відповідальність, професійна етика, ефективна комунікація та клієнтоорієнтований сервіс
  • Практичне стажування – набуття навиків роботи у фронт-офісі ТСЦ
  • Тестування – проміжні тести та фінальний іспит

Після завершення навчання учасники отримають сертифікати про участь у програмі стажування в сервісних центрах МВС.

Відповідальність учасників та правила участі в програмі стажування.

Подаючи заявку на участь у конкурсі, учасник несе відповідальність за достовірність даних, указаних у своїй анкеті.

Зверніть особливу увагу на правильне написання електронної адреси та контактного номера телефону, оскільки це єдиний спосіб зв’язатись із Вами, якщо Вас оберуть для участі в програмі стажування.

У разі відсутності стажера на 1 дні тренінгів чи 2 днях практичного стажування його буде відраховано.

Ми не приймаємо телефонних дзвінків, запитання надсилайте на електронну адресу відповідної області (див. у додатку).

* під «прийняти на роботу» мається на увазі працевлаштування після успішного проходження конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, який буде оголошено регіональним сервісним центром МВС.

  Заповнити анкету для стажування у Київскій області 

Заповнити анкету для стажування у Дніпропетровській області

Стажування у сервісних центрах МВС України (Додаток – Графік)