A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Буккросинг


“Візьми. Принеси. Почитай. Передай.” — відтепер саме такі заклики зустрічають наших клієнтів. В кожному з нових сервісних центрів МВС тепер розташована буккросинг-полиця!

Буккросинг – це традиція “відпускати книгу на волю”: залишати книги на спеціальних полицях в людних місцях, аби незнайомці мали можливість їх прочитати чи навіть взяти з собою, взамін поділившись своєю улюбленою книгою.

За рік ми обслуговуємо більше 4 мільйонів громадян, а клієнти щоденно проводять в сервісних центрах від 20 хвилин до 2-3 годин. Тепер під час очікування вони матимуть можливість почитати нових українських авторів, мотиваційну літературу, іноземні книжки.

Більше того: клієнти та співробітники сервісних центрів в невеликих українскьких містах, та, зокрема, в містах на Сході країни, отримають актуальні та красиві видання, доступ до котрих в цих областях є обмеженим.

Перший збір книг відбувся завдяки працівникам сервісних центрів та видавництвам, котрі підтримали нововведення Головного сервісного центру МВС. Висловлюємо подяку видавництвам «Основи», «Фоліо», «Наш Формат», «Книголав», «Клуб Сімейного Дозвілля», «Nebo BookLab Publishing», «Школяр».

Долучитися до ініціативи просто! Ви можете передати книжку в Головний сервісний центр МВС в м. Києві (Лук’янівська, 62) або в будь-який новий сервісний центр:

 

м. Київ (Павла Усенка, 8) м. Прилуки (Індустріальна, 6)
м. Київ (Столичне шосе, 104) м. Рівне (Макарова, 21)
м. Київ (Степана Бандери, 26В) м. Сєвєродонецьк (Маяковського, 2А)
м. Київ (вул. Туполєва, 19) смт. Пісочин Харківської області  (вул. Надії, 15)
м. Київ (вул. Братиславська, 52) м. Куп’янськ Харківської області  (вул. Сахорозаводская, 1-Б)
м. Київ (Велика Кільцева, 4) м. Дніпро, пр. Слобожанський, 31 Д
м. Бахмут (Артемівськ) (Ювілейна, 41) м. Тернопіль (Бережанська, 65)
м. Біла Церква (вул. Сухоярська, 20) м. Ужгород (О. Кошового, 4)
м. Бровари (Броварської сотні, 4А) м. Хмельницький (Західно-Окружна, 11/1)
м. Львів (Д. Апостола, 11) м. Черкаси (Лесі Українки, 21)
м. Запоріжжя, вул. Фортечна, 2В м. Коростень (вул. С. Кемського, 3)
м. Радомишль (вул. Отамана Мордалевича, 33)  м. Вінниця (вул. Ботанічна, 24)
Регіональний сервісний центр МВС в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі (Херсонська область, Каланчацький район, автомобільна дорога Херсон – Красноперекопськ – Сімферополь, 83 км)  м. Полтава (вул. Європейська, 164)