A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Регіональний сервісний центр оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В»


Регіональний сервісний центр МВС в Черкаській області (вул. Л. Українки,  буд. 21 м. Черкаси) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» — головного спеціаліста з режимно-секретної роботи регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області, згідно з умовами проведення конкурсу (додаток 1).

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі подають в установленому порядку такі документи:

 • Копія паспорта громадянина України.
  • Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, до якої додається резюме в довільній формі.
  • Письмова заява, у якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.
  • Копія (копії) документа (документів) про освіту.
  • Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.
  • Заповнена особова картка встановленого зразка.
  • Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Порядок проведення відкритого конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби у регіональному сервісному центрі МВС в Черкаській області визначено наказом  регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області від 17 вересня 2019 р. № 153.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення конкурсу для призначення на посади в регіональному сервісному центрі МВС в Черкаській області  з 09 год. 00 хв. до 18 год. 00  хв.  (в п’ятницю  до 16 год. 45 хв.) до 01 жовтня 2019 року

 

Дата, час і місце проведення конкурсу: 04 жовтня 2019 року о 10 год. 00 хв.,
м. Черкаси вул. Л. Українки, буд. 21.

Контактна інформація: тел. (0472) 65-14-06, cherkcentr@i.ua; info_chk@hsc.gov.ua.