A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Комусь гарний настрій та позитивні емоції, а комусь розчарування та стрес


16 Лютого 2024

В сервісному центрі МВС №7142 знову виявили два транспортні засоби які перебувають у розшуку.

Першому не пощастило місцевому 40-річному жителю Умані, який звернувся до сервісного центру МВС з заявою про перереєстрацію напівпричіпа Magyar SRP до вантажного автомобіля.

Під час перевірки поданих на перереєстрацію документів було виявлено збіг номера шасі даного напівпричепа із транспортним засобом, що перебуває в розшуку згідно бази даних «Розшук-Інтерпол».

Реєстраційні дії було зупинено, а зібрані матеріали передані до Уманського районного управління поліції.

Аналогічна прикрість чекала і на 55-річного жителя села Родниківка, який придбав в торговельній організації вантажний автомобіль ГАЗ-4301 і хотів зареєструвати його на себе. Однак, як і в першому випадку, перевірка автівки по належним базам реєстрації показала що «грузовичок» перебуває в розшуку з ініціативи правоохоронців Херсонщини.

Перереєстрацію також призупинили до вияснення всіх обставин.

Друзі, приймайте правильні рішення ще до купівлі транспортних засобів та безкоштовно оформлюйте договір купівлі-продажу в сервісних центрах МВС.

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88, або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.