A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Дрони FPV F10: подарунок військовим від сервісного центру МВС


15 Лютого 2024

Колектив регіонального сервісного центру ГСЦ МВС у Дніпропетровській та Запорізькій областях подарував дрони FPV F10 військовим.

Бійці 31-ї Бригади ім. генерала-майора Олександра Радієвського національної гвардії України, які безпосередньо знаходяться на передовій на Донецькому та Луганському напрямках, отримали в подарунок дрони, які допоможуть їм ефективно контролювати ситуацію та вчасно реагувати на будь-які загрози. Військовослужбовці діляться, що вбудований тепловізор дозволить ефективно реагувати на рухи ворога в умовах обмеженої видимості, особливо вночі.

Працівники РСЦ ГСЦ МВС у Дніпропетровській та Запорізькій областях вірять, що подаровані дрони допоможуть героям успішно виконувати свої обов’язки на фронті. Дякуємо нашим незламним за їх героїчну боротьбу!

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.