A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Нас захищають найкращі, з ними віримо в завтра!


13 Лютого 2024

Ми любимо усіх своїх чемних відвідувачів. А наші адміністратори завжди готові надати якісний державний сервіс кожному. Олег – боєць окремої штурмової бригади «Лють». Він доброволець та несе службу спільно з рідним братом на сході нашої держави.

Днями, перебуваючи у відпустці, він завітав до сервісного центру МВС міста Калуш, аби отримати послуги з реєстрації авто. Бажану послугу отримав швидко та залишився задоволений обслуговуванням.

Нагадуємо, що послуги громадяни отримують за попереднім записом онлайн або у порядку «живої» черги, що регулюється талонами з терміналу, встановленому в сервісному центрі МВС.

Ми вдячні кожному та кожній! За силу, за мужність, за відданість! Кожного дня, кожної ночі, наші герої думають над тим, як в цьому стані боротьби не втратити віру в Перемогу, яка зараз дає їм сили. Думають над тим, як спільно з побратимами гордо зустрічатимуть її.  Все буде, адже все є і буде Україна!

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.