A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Випускниця автошколи для осіб з інвалідністю отримала посвідчення водія в сервісному центрі МВС


09 Лютого 2024

Одна з перших учениць «Автошколи для осіб з інвалідністю» отримала посвідчення водія в одному з сервісних центрів МВС Києва.

Пані Людмила успішно склала практичний іспит на навчальному автомобілі з ручним керуванням.

І відтепер зможе керувати легковим авто, що дасть їй можливість встигати  зробити все.

Вона є чинним інструктором з аеробіки в таборах реабілітації та активно допомагає людям, які опинилися в подібній ситуації. Входить до складу громадських організацій та бере участь у різноманітних заходах, пов’язаних з адаптацією людей з інвалідністю.

«Давно про це мріяла, але навіть боялася уявити, що я це зможу. Сьогодні я склала практичний іспит з водіння і отримала водійське посвідчення! Хочу висловити подяку всьому колективу МВС за можливість втілити мрію. Ви дійсно дбаєте про комфорт кожного, підтримуєте та робите сервіс швидким та якісним», – розповіла пані Людмила.

Нагадаємо, що даний проєкт Міністерства внутрішніх справ України, реалізується у рамках ініціативи «Без бар’єрів» Першої леді України Олени Зеленської. Інклюзивна автошкола функціонує на базі Національної академії внутрішніх справ у с. Віта-Поштова (Навчально-науковий інститут №1).

У цьому навчальному закладі люди з інвалідністю можуть вивчати теорію та здобути практичні навички водіння автомобілем. А також за потреби пройти перепідготовку керування автомобілем із ручним керуванням.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.