A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Посвідчення водія згоріло під Бахмутом: сервісний центр МВС надав послугу мужньому воїну


09 Лютого 2024

Війна зробила безбар’єрний доступ до державних послуг надзвичайно важливим, і в цьому можна переконатися на прикладі мужнього українського військовослужбовця.

Днями до сервісного центру МВС у Білій Церкві звернувся 49-річний Олексій Коняхін за послугою з обміну посвідчення водія. Його попереднє посвідчення згоріло під час бойових дій на Бахмутському напрямку, де бійцю довелося пробути на позиції під обстрілом без їжі й води аж чотири доби. На жаль, там український воїн отримав пошкодження поясного відділу хребта, і тепер вже пів року користується милицями.

Олексій Миколайович зміг швидко і легко обміняти посвідчення водія і залишився задоволеним обслуговуванням у сервісному центрі МВС. Тепер з новим посвідченням водія військовий готовий повернутися на дорогу, і ми раді були надати йому якісний державний сервіс.

Нагадаємо, що у сервісних центрах МВС ми однаково турбуємося про всіх громадян, у тому числі й тих, хто належить до маломобільних груп населення. Усі наші сервісні центри обладнані пандусами, кнопками для виклику персоналу й додатковими робочими місцями для обслуговування людей з інвалідністю. Більше інформації про втілення принципів інклюзивності у сервісних центрах МВС ви можете отримати у розділі Безбар’єрність.

У наших сервісних центрах МВС ми покликані не тільки відновлювати документи, але й висловлювати повагу і підтримку нашим захисникам. Ми робимо все можливе, щоб полегшити життя тим, хто ризикував і продовжує ризикувати життям і здоров’ям заради майбутнього нашої Батьківщини. Ми вдячні пану Олексію і бажаємо йому легких і вдалих поїздок!

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.