A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Свобода не має ціни та бар’єрів: у сервісному центрі МВС у Житомирі військовий склав практичний іспит


08 Лютого 2024

Щодня сервісні центри МВС працюють над тим, щоб надавати послуги не лише швидко та якісно, а й без бар’єрів. Приклад цілеспрямованості та незламності духу продемонстрував клієнт сервісного центру МВС № 1841 у Житомирі.

За плечима військовослужбовця Михайла Юрійовича – тяжкі бої в Бахмуті в листопаді 2022 року. Поки чекав на отримання послуги – розповів нашим адміністраторам, як три дні з тяжким пораненням ноги добирався до позиції. Згадує: пощастило, що не було морозів, а лише сильні дощі, інакше б замерз.

Попри всі випробування та втрату кінцівки воїн не розгубив оптимізм, ну а рішучості йому й так не займати. Тож пан Михайло без проблем склав практичний іспит і відкрив категорію «В» – водіння легкового авто. До цього у чоловіка вже було посвідчення водія з відкритими категоріями «С1» і «С». Сьогодні ж він зробив ще один крок до комфорту, зручності й мобільності.

Сервісні центри МВС безмежно вдячні Михайлу Юрійовичу та його бойовим побратимам за кожен день, який проживаємо під синьо-жовтим прапором. І завжди раді кожному клієнту.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.