A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Мобільний сервісний центр МВС здійснив виїзд до медичного закладу столиці 


08 Лютого 2024

Сервісні центри МВС підтримують захисників та захисниць нашої країни. Розуміємо, що наші військовослужбовці не завжди мають можливість, аби особисто звернутись до сервісного центру МВС та отримати адміністративні послуги.

Тому у нас є мобільні сервісні центри МВС, які готові їхати назустріч! Днями наші адміністратори здійснили черговий виїзд до одного з медичних закладів Києва. Адже там проходять лікування та реабілітацію військові, які були звільненні з російського полону. На жаль, часто під час виконання бойових завдань доводиться втрачати свої документи. Про це розповів один із військових, який відновлював своє посвідчення водія.

«Своє водійське втратив під час бойових дій. Зараз проходжу лікування, тому не маю можливості особисто звернутись до сервісного центру МВС. Спочатку замовив електронне посвідчення, а тепер обміняв на фізичний бланк. Планую відновити сили та знову повернутись на службу. Тож посвідчення водія мені точно знадобиться», – розповів військовослужбовець Роман з позивним «Прокурор».

Завдяки візиту мобільного сервісного центру МВС вдалось надати 25 послуг з обміну та відновлення посвідчення водія. Нею скористались як військовослужбовці, так і співробітники медичного закладу.

У кожного з клієнтів сервісних центрів МВС своя історія, але всіх їх поєднує прагнення працювати заради спільної перемоги. Тож і ми, своєю роботою долучаємось до загальної мети та працюємо заради майбутнього України.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.