A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Двох осіб які перебували в розшуку та уникали зустрічі з правоохоронцями виявили співробітники сервісного центру МВС №7142


08 Лютого 2024

Щодня сервісні центри МВС надають громадянам якісні та швидкі державні послуги. Однак трапляються випадки коли наші адміністратори змушені відмовляти громадянам…
39-річний житель Звенигородщини звернувся в сервісний центр МВС №7142 щоб скласти теоретичний іспит після закінчення першого етапу навчання в автошколі.
Однак для чоловіка екзамен закінчився завчасно, адже виявилося, що він приховав той факт що його розшукує виконавча служба за ухилення від сплати визначених йому боргів.
Тому спочатку доведеться поспілкуватися з правоохоронцями та детально пояснити їм «чому», а вже потім повернутися до складання іспиту на отримання посвідчення водія.
Подібна неприємність чекала і на 63-річного жителя міста Тальне, який придбав автомобіль «Mercedes-Benz» і певний час користувався ним по дорученню. А коли вирішив зареєструвати його на себе, то з`ясувалося що реальна власниця автомобіля, яка проживає в місті Запоріжжя – значиться в розшуку.
Перереєстрацію автівки було призупинено, а для з`ясування всіх обставин знову викликали працівників поліції.
Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.