A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

На Хмельниччині військовослужбовці продовжують отримувати послуги сервісних центрів МВС


07 Лютого 2024

Микола Половко – 21 — річний військовослужбовець 80 десантно–штурмової бригади. У свої молоді роки мав би здобувати освіту у виші. Та сталось 24 лютого. Важкі бої, поранення, лікування за кордоном і знову повернення до Сил Оборони.

«Сьогодні отримав послугу з реєстрації транспортного засобу в Шепетівському сервісному центрі МВС. Круто, що зумів забронювати номерний знак, який обрав раніше. Зекономив купу часу — записався на прийом заздалегідь через сайт. Все швидко і доступно» — розповідає військовослужбовець Микола.

Ми тішимось від того, що ви бачите зміни, які відбуваються в стінах нашого закладу. А слова вдячності від вас – найбільший стимул покращувати наші послуги та надавати їх швидко, зручно та в доступний спосіб.

«Наші працівники завжди розуміють терміновість отримання документів для воїнів, тому працюють на повну й максимально швидко» — розповідає адміністратор сервісного центру МВС Валерій Гладкий.

Ми нагадуємо, що послуга бронювання доступна онлайн у Кабінеті водія та зберігається 10 днів. За цей час автовласнику необхідно звернутись до сервісного центру МВС і закріпити обраний номерний знак за своїм транспортним засобом.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.