A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Безбар’єрний доступ до послуг у сервісних центрах МВС


07 Лютого 2024

Рівні можливості для кожного. Саме за таким принципом сервісні центри МВС надають послуги для наших співгромадян.

Олександр успішно закінчив навчання в «Автошколі для осіб з інвалідністю» та з першої спроби успішно склав практичний іспит в одному з сервісних центрів МВС Києва. Він веде активне життя і працює психологом у дитячому садку.

Олександр розповів, чому вирішив отримати посвідчення водія: «Мене стимулювало перш за все бажання допомогти моїй родині. У разі потреби тепер я можу сісти за кермо авто і відвезти їх в безпечне місце. Це наразі дуже актуально і здобуття нових навичок дійсно може врятувати життя. Навчанням в автошколі для осіб з інвалідністю задоволений повністю».

Після отримання посвідчення водія Олександр поділився враженнями та наголосив про зручність отримання послуг. Зокрема, сервіс Е-запис, який дозволяє онлайн здійснити запис на отримання послуг у сервісних центрах МВС.

«Адміністратори виховані та чемні. Мені було однаково комфортно, як під час складання теоретичного, так і практичного іспитів. Я, як клієнт і як професійний психолог, задоволений процесом і результатом», – сказав Олександр.

Дійсно, бути почутим та зрозумілим це важливо, а ще важливіше розуміти потреби інших та мати бажання допомогти. Так і сервісні центри МВС докладають максимум зусиль для комфорту клієнтів та вирішення їх питань. Цінуємо кожного і вдячні за довіру.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.