A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Відтепер у Львові скласти практичний іспит на категорію С можна на автомобілі сервісного центру МВС


06 Лютого 2024

Сучасний автомобіль для складання практичного іспиту на категорію С вже їздить по старовинному Львову з майбутніми водіями.

Для того, щоб іспит був максимально прозорим, наш транспортний засіб обладнаний додатковими педалями, дзеркалами заднього виду, засобами відео та аудіо-фіксації.

Першим скласти іспит на автомобілі підрозділу мав змогу пан Мар’ян. Після проходження курсу в автошколі він звернувся до сервісного центру МВС міста Львів та успішно підтвердив свої навички керування вантажним автомобілем.

Завдання сервісних центрів МВС — забезпечити якісний сервіс для отримання державних послуг. Саме тому ми систематично створюємо зручні умови для громадян.  А приймання практичних іспитів у майбутніх кермувальників є одним із наших основних пріоритетів.

Талон для отримання послуги можна отримати в приміщенні сервісного центру МВС через термінал, або замовити його онлайн. Під час оформлення талону в системі Е-запис необхідно пройти електронну ідентифікацію та зазначити своє прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону, е-mail, обрати послугу, сервісний центр МВС, який надаватиме послугу, дату та час із числа доступних. Важливо обрати опцію «скласти іспит на автомобілі сервісного центру МВС».

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.