A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Головний сервісний центр МВС обговорив подальшу співпрацю зі столичними ЦНАПами


01 Лютого 2024

Працюємо над розширенням та покращенням надання адміністративних послуг. Адже одним із наших головних завдань є доступність та зручність державного сервісу для кожного громадянина. Саме цими принципами керуємось в нашій роботі.

Сьогодні, 1 лютого, відбулася робоча зустріч за участі керівництва Головного сервісного центру МВС та Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг КМДА. Адже наші підрозділи співпрацюють зі столичними ЦНАПами. У зустрічі взяли участь начальник Головного сервісного центру МВС Микола Рудик та його перший заступник Олександр Карабиць, директор Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг КМДА Наталія Шамрай та її заступниця Наталія Ткач.

Під час обговорення вирішили нагальні питання та приділили увагу подальшій співпраці зі ЦНАПами столиці. Завдяки такому плідному співробітництву в цих Центрах громадяни можуть обмінювати та відновлювати посвідчення водія, а також здійснювати реєстраційні дії із транспортними засобами. Також обговорили питання щодо покращення доступності, якості і вдосконалення надання послуг сервісних центрів МВС.

«Головний сервісний центр МВС активно співпрацює з органами місцевого самоврядування. Ми робимо все можливе, аби громадяни витрачали мінімум часу на отримання державних адміністративних послуг», – зауважив Микола Рудик.

Нагадуємо, у столичних ЦНАПах громадяни можуть отримати такі послуги:

  • зареєструвати, перереєструвати транспортні засоби усіх категорій з видачею свідоцтва про реєстрацію та номерних знаків чи зняти їх з обліку;
  • отримати тимчасовий реєстраційний талон на право керування транспортним засобом;
  • виготовити макети індивідуальних номерних знаків транспортних засобів чи здійснити їх перезакріплення;
  • отримати свідоцтво про реєстрацію транспортних засобів для виїзду за кордон;
  • обміняти (без складання іспитів) та отримати нове посвідчення водія замість втраченого чи викраденого;
  • отримати національне посвідчення водія та (або) свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу в електронній формі без виготовлення його на бланку.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.