A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісні центри МВС у Старокостянтинові та Кельменцях відновлюють прийом теоретичних та практичних іспитів


30 Січня 2024

З 1 лютого сервісні центри МВС на Хмельниччині та Буковині повертають складання теоретичних і практичних іспитів. Мова йде про ті підрозділи, в яких раніше було призупинено екзаменаційну діяльність. Кандидати у водії можуть складати іспити в:

  • сервісному центрі МВС у м. Старокостянтинів Хмельницької обл;
  • сервісному центрі МВС у смт Кельменці Чернівецької обл.

Також зараз для кандидатів у водії доступний онлайн запис на складання іспитів.

2023 року у сервісних центрах МВС по всій Україні було оптимізовано екзаменаційну діяльність. У вересні минулого року Хмельницька область, а з грудня Чернівецька, долучилися до пілотного проєкту із прозорого складання іспитів. У регіонах було утворено 3 великі екзаменаційні хаби. Відповідно в інших сервісних центрах МВС у цих областях, у тому числі в Старокостянтинові та Кельменцях, екзаменаційна діяльність не здійснювалась.

«Ми ретельно проаналізували результати впровадження проєкту з прозорої екзаменаційної діяльності. Враховуючи великий попит на послугу зі складання практичних іспитів, значну віддаленість деяких населених пунктів, було прийнято рішення повернути приймання іспитів до двох сервісних центрів МВС», – зазначив начальник Головного сервісного центру МВС Микола Рудик.

Як зареєструватися на іспити?

Наразі реєстрація для отримання послуг з екзаменації доступна через функціонал е-запис онлайн. Важливо: віднедавна збільшено термін запису на практичні іспити до 3 тижнів. Тобто, кандидати у водії мають можливість обрати онлайн талони на практичні іспити на 21 день. Завдяки онлайн — запису, кількість візитів до сервісного центру МВС скорочується з двох до одного.

На теоретичний іспит термін реєстрації онлайн не змінився – на 14 днів вперед. Що стосується реєстрації в терміналі безпосередньо в сервісному центрі МВС (на теоретичні та практичні іспити, реєстраційні дії з транспортними засобами, обмін та відновлення посвідчення водія) – запис здійснюється як і раніше на поточний та 3 дні вперед.

Нагадуємо, що наразі кандидати у водії по всій Україні мають можливість дистанційно оформити талони на практичні іспити через функціонал Е-запис.

Нагадуємо, що з 22 листопада минулого року у майбутніх водіїв з’явилася можливість складати теоретичний іспит у сервісних центрах МВС без обов’язкового навчання в автошколі. Кандидат у водії повинен повідомити адміністратору, що самостійно опанував навчальний матеріал на відповідну категорію транспортного засобу. Вартість складання теоретичного іспиту – 250, а практичного – 420 грн.

У разі успішного складання теоретичної частини іспиту, майбутні водії звертаються до будь-якого акредитованого навчального закладу та розпочинають практичне навчання. Після успішного складання практичного іспиту в автошколі, кандидат складає іспит у сервісному центрі МВС і отримує посвідчення водія.

Також консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.