A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Підроблене посвідчення водія: як не потрапити в руки шахраїв


29 Січня 2024

Ця історія не нова. Але про це варто нагадувати постійно. Щодня ми спілкуємося з нашими громадянами у соціальних мережах. На жаль, ці розмови інколи такі, як на фото. І ми засмучуємося, коли не шахраї шукають клієнтів, а самі клієнти свідомо звертаються за підробками.
Ось вам яскравий приклад того, як порушник замовив фальшивий документ через мережу Інтернет і використовував його під час керування автівкою. Єдине, чого не вистачало порушнику — посвідчення не відображалось у Дії, і він не розумів чому! Ось і звернувся зі своєю «проблемою» до нас. Як ви бачите, на фото документ — повністю ідентичний оригіналу, проте у базі МВС його немає й бути не може!
Сервісні центри МВС Хмельниччини ще раз звертають вашу увагу, що єдиний законний спосіб отримати дійсне посвідчення водія вперше — це самостійно пройти навчання в акредитованій автошколі та успішно скласти теоретичний та практичний іспити в сервісному центрі МВС.
Не довіряйте сумнівним джерелам. Не купуйте підробні водійські документи у соціальних мережах та «липових» сайтах. Будьте відповідальними!
Також консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.