A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Відновлення роботи сервісного центру МВС в Ізюмі на Харківщині 


26 Січня 2024

На Харківщині, в місті Ізюм, відновив роботу сервісний центр МВС  №6344. Зараз він розташований за новою адресою: вул. Весняна, 45 та надає адміністративні послуги громадянам.

З квітня до вересня 2022 року Ізюмщина перебувала під тимчасовою російською окупацією. Будівлю сервісного центру МВС було пошкоджено на понад 70%. А на самій території розміщувались авто військових рф, які перетворили сервісний центр МВС на руїну.

Після звільнення Харківщини у багатьох громадян було знищено та втрачено документи. Тому спостерігався великий попит на адміністративні послуги як серед місцевих жителів, так і внутрішньо переміщених осіб.

Відтак, у цей регіон курсував мобільний сервісний центр МВС аби надати можливість громадянам відновлювати свої документи. Так, лише з вересня 2022 року в місті було надано 1 415 послуг з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, 1352 – з обміну та відновлення посвідчення водія.

«В умовах активної фази війни, відкриття сервісного центру МВС в Ізюмі стає важливим кроком на шляху до відновлення звичного життя та є ще одним визначним кроком у світле майбутнє нашої країни. Ми бачили попит на надання послуг силами мобільного сервісного центру МВС. Сподіваємось, що відкриття нового приміщення зробить надання послуг більш комфортним для усіх відвідувачів», – зазначив начальник Головного сервісного центру МВС Микола Рудик.

Пошук нового приміщення зі зручним розташуванням почався ще навесні 2023. За власні кошти було здійснено ремонт та повну підготовку до обслуговування відвідувачів. Сервісний центр МВС нового зразка облаштований за принципом прозорого офісу, працює за системою «єдиного вікна». Тут передбачені зручності для всіх категорій населення, зокрема,  людей з інвалідністю. Зона очікування комфортно облаштована та має дитячий куточок, що особливо зручно для відвідувачів з дітьми.

Наразі 2 адміністратори сервісного центру МВС надають такі послуги громадянам:

  • реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;
  • обмін посвідчення водія;
  • видача міжнародного посвідчення водія.

Також в сервісному центрі МВС постійно є представник Експертної служби для проведення дослідження транспортних засобів та видачі відповідного висновку.

Сервісний центр МВС №6344 працює за графіком: вівторок – п’ятниця з 8:00 до 17:00, у суботу – з 8:00 до 15:45.

Послуги з прийняття теоретичного та практичного іспитів в Харківській області надаються за адресами:

  • м. Харків, вул. Шевченка, 62 – сервісний центр МВС № 6341;
  • м. Харків, вул. Шевченка, 26 – сервісний центр МВС № 6342.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.