A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Реєструйте авто в сервісних центрах МВС 


25 Січня 2024

У Хмельницькому намагались зареєструвати транспортний засіб УРАЛ 375, який був знятий з обліку ще в 1997 році. До сервісного центру МВС звернувся місцевий житель та надав адміністратору договір комісії і договір купівлі-продажу автомобіля, які попередньо були «укладені» в торговельній організації іншої області.

Та під час перевірки документів за усіма наявними реєстрами адміністратором було встановлено, що автомобіль належав юридичній особі, яка припинила свою діяльність ще у 2020 році, проте самі документи на право реалізації УРАЛу виписано жовтнем 2023 року. Це викликало сумнів щодо правомірності документів. Крім того, на момент звернення у договорі були відсутні і підписи уповноважених осіб та нового власника.

Відтак, реєстраційні дії було зупинено та повідомлено співробітників служби «102».

Ще один неприємний випадок стався на Миколаївщині. До сервісного центру МВС Вознесенська звернувся громадянин задля першої реєстрації CITROEN C1 ввезеного з-за кордону. В цьому випадку передбачено обов’язкове проходження експертного дослідження транспортного засобу.

Фахівці одразу ж виявили невідповідність ідентифікаційних номерів заводу-виробника, вони були знищені навмисно.

Чи приїхало авто таким з-за кордону, або ж стало таким після так званого «відновлення» – з’ясують правоохоронці.

Під час купівлі транспортного засобу радимо звертатися до фахівців Експертної служби МВС, аби всебічно перевірити транспортний засіб і документи, що його супроводжують.

Для того, щоб отримати послугу з перереєстрації необхідно мати талон попереднього запису та повний пакет документів, а також оплатити потрібну послугу. Талон можна оформити як онлайн через функціонал Е-ЗАПИС, так і офлайн в терміналі, що знаходиться в приміщенні сервісного центру МВС.

Аби уникнути неприємностей під час придбання транспортного засобу, оформлюйте договір купівлі-продажу у сервісному центрі МВС. Тим паче, що у нас він безкоштовний.

Також консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.