A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Доступні послуги для кожного громадянина. Мобільний сервісний центр МВС Хмельниччини здійснив виїзд до медичного закладу міста


12 Січня 2024

Один із наших пріоритетів — доступні послуги для кожного громадянина. У зв’язку з військовими діями, багато українців працюють 24/7 та не мають можливості обміняти посвідчення водія чи здійснити реєстраційні дії з транспортними засобами. Тому ми робимо усе можливе, аби кожен мав вільний доступ до державного сервісу.

Нещодавно наш мобільний сервісний центр МВС здійснив виїзд до одного з медичних закладів міста. Адже зараз лікарі працюють в посиленому режимі, рятуючи життя українських військових, та не завжди мають можливість особисто звернутись за послугами. Завдяки пересувному пункту, 11 медичних співробітників та 4 військових, які проходять реабілітацію, змогли швидко та зручно здійснити обмін посвідчення водія.

«Для нас – медичних працівників немає більшої подяки, ніж бачити, як хлопці стають на ноги. Наші лікарі багато працюють з військовими після поранень. На жаль, більшість медиків не мають часу, а наші військові – фізичної можливості відвідати сервісний центр МВС для отримання послуги», – розповідає лікар – хірург Володимир Созанський.

За 2023 рік пересувні сервісні центри МВС Хмельниччини здійснили 13 виїздів до найвіддаленіших куточків, де немає стаціонарних сервісних центрів МВС.

Впродовж минулого року у мобільних сервісних центрах МВС здійснили 158 реєстраційних операцій з транспортними засобами та 166 осіб обміняли посвідчення водія.

Звертаємо увагу, що пересувні сервісні центри МВС працюють за графіком та надають послуги з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, обмін посвідчення водія та видачу міжнародного посвідчення водія.

Мобільні сервісні центри МВС здійснюють виїзди на запит від місцевих органів виконавчої влади. Як подати запит та з графіком виїздів можливо ознайомитись за посиланням.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.