A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісні центри МВС Києва зареєстрували автівки для захисників українського неба


05 Січня 2024

Днями до сервісних центрів МВС столиці завітали двоє військових побратимів. Вони реєстрували автівки для фронту.

Під час спілкування ми дізнались їх історію, вона дійсно заслуговує на особливу увагу.

Пан Роман та пан Олександр — діючі військові. Чоловіки пройшли багато випробувань та опанували чимало військових спеціальностей. Наприклад, Роман — колишній адвокат, який до війни працював помічником депутата. Сьогодні він боронить українське небо в складі бригади БПЛА та є інструктором із тактичної медицини. Також він активно займається волонтерською діяльністю та допомагає воїнам на передовій. Що ж до пана Олександра — він теж український захисник неба. В його арсеналі багато різних навичок: аквалангіста, розвідника, медика та фізика. Олександр вправно управляє дронами та знищує різноманітну ворожу техніку.

Удвох вони пережили чимало всього. Найяскравішою серед історій є та, що сталась рік тому, якраз напередодні нового 2023 року. Наші воїни за допомогою своїх знаннь із фізики та кмітливості підбили іранські шахеди, які загрожували безпеці мешканцям Києва. Це був перший випадок в Україні, коли вдалось успішно знищити ворожу техніку в небі. На знак вдячності та визнання вони отримали відповідні відзнаки.

«До сервісного центру МВС м. Києва ми звернулись вперше. Талони на реєстрацію автівок взяли в терміналі. Проблем з постановкою на облік не було. Бачите, навіть поспілкуватись встигли. Коли алгоритм дій чіткий, зрозумілий і швидко отримуєш послугу, то можна і поговорити», — поділився враженнями пан Роман.

«Хочу відзначити роботу адміністраторів і керівника сервісного центру МВС. Попри нещодавнє скасування повітряної тривоги, роботу відновлено швидко. Керівник кожному з відвідувачів приділив увагу та зорієнтував про порядок роботи.  Це дуже важливо, особливо коли всі навкруги схвильовані та знервовані», — розповів пан Олександр.

Ось такі клієнти приходять до сервісних центрів МВС Києва. Пишаємось їх завзятістю та оптимізмом. Спілкуючись із ними, стає зрозумілим наскільки вони переналаштували своє життя заради спільної перемоги. Їх віра в наше майбутнє є незаперечною. Тож і ми будемо рівнятись на них. Плідною роботою будемо доводити, що в України є майбутнє і воно обов’язково буде яскравим. Разом до Перемоги!

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.