A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Створюємо рівні можливості для всіх українців. Сервісні центри МВС Хмельниччини надають послуги особам з інвалідністю


04 Січня 2024

Створення безбар’єрних умов та надання рівних можливостей для кожного. Саме таких принципів у роботі дотримуються працівники сервісних центри МВС Хмельниччини. Ми  активно долучаємось до реалізації флагманського проєкту МВС «Автошколи для осіб з інвалідністю» за підтримки Першої леді України Олени Зеленської.

Після завершення теоретичної підготовки в «Автошкола для осіб з інвалідністю»  до Кам’янець – Подільського сервісного центру МВС для складання теоретичної частини іспиту звернулась група осіб, які спілкуються жестовою мовою.

«Сервісний центр МВС м. Кам’янець – Подільський максимально готовий приймати іспити у кандидатів у водії в рамках проєкту «Автошколи для осіб з інвалідністю». Ми зробили усе можливе аби кожен мав доступ до державних послуг — максимально адаптували класи для прийняття теоретичних іспитів. Наші адміністратори можуть скористатись й послугами сервісу «УТОГ» – системи відеозв’язку з перекладачем жестової мови для забезпечення якісної комунікації з особами з порушенням слуху. Крім того, більшість наших центрів облаштовані пандусом та кнопкою виклику адміністратора аби маломобільні категорії людей могли з легкістю завітати до нас», — зазначив начальник регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Хмельницькій області Микола Іщенко.

Нагадуємо, що підготовка кандидатів у водії в «Автошкола для людей з інвалідністю» проходить на базі Харківського національного університету внутрішніх справ, який розташований за адресою: м. Кам’янець-Подільський, вул. Лесі Українки 14-а.

Як проходить теоретична частина іспиту після навчання в «Автошколі для осіб з інвалідністю» дивіться у сюжеті


Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.