A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Міністерство молоді та спорту України розпочинає всеукраїнський моніторинг рухової активності населення


27 Грудня 2023

В Україні  розпочали перший національний моніторинг рухової активності. Міністерство молоді та спорту активно планує залучити населення, включаючи внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та членів їхніх сімей до рухової активності. Разом із Державною службою статистики створили онлайн-опитування, аби максимально деталізовано зібрати відомості про те, чи займаються українці спортом.

Ця важлива ініціатива дозволить врахувати потреби різних груп населення та вдосконалити стратегію залучення до активного та здорового способу життя. До онлайн-опитування можуть долучитись усі охочі громадяни віком від 18 років. Моніторинг проводиться по всіх регіонах України, а заповнення анкети доступне до 18 січня 2024 року.

Для більшого охоплення, усі охочі громадяни можуть особисто приєднатися до цього історичного заходу. А також поширити цю анкету серед знайомих та в соціальних мережах. Це унікальна можливість зробити свій внесок у формування майбутнього підходу до розвитку фізичної активності в Україні та покращення якості життя наших громадян.

Рухаймось разом!