A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Долаємо бар’єри разом. Сервісні центри МВС Києва провели зустріч для людей з інвалідністю


27 Грудня 2023

Створення безбар’єрних умов та надання рівних можливостей для кожного. Саме за такими нормами працюють сервісні центри МВС та надають можливість усім громадянам отримувати доступні адміністративні послуги.

Сервісні центри МВС Києва провели зустріч в одному з медичних закладів, у якому проходять реабілітацію військові та постраждалі внаслідок війни. До заходу також долучились представники автошколи для осіб з інвалідністю від Національної академії внутрішніх справ та представники громадських організацій, серед них і керівник ГО «Всеукраїнське об’єднання осіб з інвалідністю «Група активної реабілітації» Віталій Пчолкін.

Однією з головних тем обговорення стало можливість пройти навчання, скласти іспити в сервісному центрі МВС та отримати посвідчення водія особам з інвалідністю.

«Наша робота – однаково якісно надавати послуги в сервісних центрах МВС. Для цього необхідно перш за все знати потреби клієнтів. Тож ми підходимо комплексно до цього питання та долучаємо різних фахівців», – акцентував начальник регіонального сервісного центру МВС в м. Києві Олександр Клижко.

Також під час зустрічі усі охочі мали можливість ознайомитись із типами переобладнаних автомобілів із механічним та електричним ручним керуванням. Як керувати транспортним засобом особам з інвалідністю, розповів Віталій Пчолкін. Він нещодавно сам пройшов навчання в автошколі для осіб з інвалідністю та успішно склав іспити в сервісному центрі МВС.

Сервісні центри МВС продовжують якісно надавати адміністративні послуги усім громадянам. Разом будуємо міцну державу та безбар’єрний простір!

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.