A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісні центри МВС вітають з Різдвом Христовим!


25 Грудня 2023

Віримо в дива і створюємо їх щодня! Наші адміністратори, наче добрі ельфи, щодня дбають про подарунки для клієнтів.

Лише декілька кліків на смартфоні та новеньке водійське посвідчення мчить, наче за помахом чарівної палички, у різні куточки світу. Ну чим це не диво!

За кожним таким листом прихована кропітка робота. Разом з ним ми надсилаємо гарний настрій та нагадування, що всі ми – українці та маємо триматись один одного.

Пам’ятайте, сервісні центри МВС Києва завжди готові допомогти та швидко обміняти або відновити втрачені документи.

Для обміну посвідчення водія онлайн варто скористатись електронним кабінетом водія або застосунком Дія. Також можливо звернутись до сервісного центру МВС чи ДП «Документ» за кордоном. Замовити можна як фізичний пластиковий документ, так і Е-посвідчення, яке є виключно цифровим і дійсним на території України.

Обмін посвідчення водія здійснюється у таких випадках:

  • закінчився термін дії наявного у водія документа;
  • написи на бланку затерлись і не читаються;
  • посвідчення водія було втрачено чи знищено;
  • водій змінив особисті дані;
  • за бажанням власника замінити старий бланк на новий.

Варто нагадати, що Кабінет міністрів України ще у березні 2022 року розширив можливості використання протермінованого посвідчення водія у зв’язку з запровадженням воєнного стану. Тобто, водій допускається до керування транспортними засобами за умови наявності в нього посвідчення водія, виданого вперше на 2 роки, термін дії якого закінчився.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.