A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Безбар’єрність у сервісних центрах МВС Хмельниччини — невід’ємна складова надання адміністративних послуг


20 Грудня 2023

«Автошколи для людей з інвалідністю» — флагманський проєкт МВС, який реалізується у рамках ініціативи «Без бар’єрів». Мета проєкту — створити ефективну та комфортну систему адаптації осіб з інвалідністю до керування транспортними засобами.

Днями  начальник регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Хмельницькій області Микола Іщенко  завітав із робочим візитом до ХНУВС у м. Кам’янець-Подільський, на базі якого було презентовано флагманський проєкт.

Він поспілкувався з викладачами та інструкторами школи, які розповіли про особливості проведення занять і підготовку слухачів до іспитів. Також оглянули матеріально-технічну базу «Автошколи для осіб з інвалідністю». Аудиторії, в яких слухачі курсів відпрацьовують первинні навички водіння та подолання умовних перешкод за комп’ютерними тренажерами, максимально адаптовані для людей з інвалідністю.

Проєкт покликаний створити рівні можливості для кожного та кожної. Кандидати у водії двічі звертаються до сервісних центрів МВС. Один раз після теоретичного модуля, щоб скласти теоретичну частину в сервісному центрі МВС і отримати допуск до навчання з практики. А потім після практичного модуля навчання, щоб уже успішно скласти практику в сервісному ценрі МВС і отримати своє перше посвідчення водія.

До того ж, у сервісному центрі МВС м. Кам’янець-Подільський додатково встановлена система відеозв’язку з перекладачем для забезпечення комунікації з особами з порушенням слуху. За допомогою смартфона або планшету, із встановленими на них додатками, адміністратори сервісних центрів МВС за послугою перекладача жестової мови можуть спростить надання адміністративних послуг для усіх категорій.

Держава втілює зміни і показує, що безбар’єрність є вже не чимось унікальним, а невід’ємним. Турбуємось про тих, хто поряд. Створюємо рівні можливості  для всіх українців.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.