A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Святий Миколай завітав до сервісних центрів МВС  


06 Грудня 2023

Цього року українці вперше відзначають разом два свята – День Збройних Сил України та Святого Миколая. В Одесі до Дня Святого Миколая відбувся благодійний ярмарок на підтримку Збройних сил, відвідувачі мали змогу придбати ексклюзивні речі та смаколики. Допомагаємо сильним українцям, а благодійний ярмарок — це ідеальний спосіб виявити підтримку.

Обов’язком кожного з нас є підтримка та допомога армії у всеможливі для нас способи. Лише працюючи разом, на фронті чи у тилу, ми зможемо досягти Перемоги.

Тому працівники сервісних центрів МВС Одещини долучились до благодійного ярмарку «Миколай на теплій хвилі». Доброчинна подія об’єднала батьків та дітей, які готувалися понад тиждень. Діти відвідували майстер-класи з виготовлення різноманітних поробок в Одеському дитячому центрі творчості «Біла Акація». А вечорами у колі своїх родин готувати смаколики.

Кожна родина, яка брала участь у ярмарку, намагалася не лише вразити оригінальністю та творчим підходом, але й зібрати якомога більше коштів для підтримки наших захисників. Як лоти, були представлені власні поробки, іграшки на ялинку, смаколики, чай, кава та вітамінне ППО.

Зібрані під час благодійного ярмарку кошти підуть на підтримку ЗСУ!

Збройні Сили України – справжні Герої нашого часу. Кожен день та кожну мить, коли ви стоїте на захисті нашої країни, ви пишете нову історію – історію мужності, честі та незламності.

Святий Миколай також завітав до інших сервісних центрів МВС по всій Україні. Через наших працівників він передав різні дарунки маленьким відвідувачам. Серед них улюблені смаколики та розвивальні ігри.

Усі діти були задоволені солодощами та іншими подарунками в цей святковий для них день. Маленькі відвідувачі нагороджували працівників та гостей сервісних центрів МВС своїми щирими посмішками.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.