A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Миколай у пікселі завітав у сервісний центр МВС відновити втрачене посвідчення водія під час бойових дій


06 Грудня 2023

У наш час Святий Миколай інший – він може носити бороду та військовий піксель, але приходить не раз на рік, а кожного дня боронить нашу землю від ворога.

Сьогодні у сервісний центр МВС м. Шепетівка, що на Хмельниччині, звернувся військовий 25 окремої штурмової бригади Микола. Він втратив своє посвідчення водія під час виконання бойового завдання. Послугу отримав швидко – 30 хвилин і нове посвідчення в його руках тому підтвердження.

«Усі ми свідомі того, що перемогу нам принесе не Святий Миколай. Вона здобувається усіма нами в запеклому бою. Завдяки героїчним зусиллям моїх побратимів та старанною працею тих, хто в тилу. Проте, моя віра завжди зі мною. Щиро вірю в свого покровителя з небес. Він не один раз рятував мене від загибелі», — каже військовий Микола.

Коли наші захисники повертаються на декілька днів додому, сервісні центри МВС Хмельниччини намагаються швидко та якісно надати послуги – обміняти посвідчення водія, зареєструвати автівки на фронт, скласти іспити, відкрити додаткові категорії. Бо це теж підтримка, теж допомога.

Дякуємо за кожен день свободи!

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.