A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Всесвітній день боротьби зі СНІДом у сервісних центрах МВС


01 Грудня 2023

Щороку 1 грудня відзначають всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цей недуг забрав життя близько 40 мільйонів людей по всьому світу, а в Україні від нього померли більше тисячі осіб цього року. Тому важливо привернути увагу суспільства та підвищити рівень обізнаності, як вберегтись від цього невиліковного захворювання.

До таких заходів щорічно долучаються працівники сервісних центрів МВС по всій Україні. Наші співробітники сьогодні беруть участь в акції із Червоною стрічкою. Вона символізує надію на майбутнє без СНІДу, солідарність із ВІЛ-позитивними, толерантність та боротьба з хворобою.

Також у сервісному центрі МВС міста Рівне провели безкоштовне тестування на ВІЛ/СНІД, гепатити С та В. Окрім того, усі відвідувачі мали змогу отримати консультацію у сімейного лікаря та виміряти артеріальний  тиск.

Сьогодні ВІЛ – це не вирок. Достатньо вчасно вживати ліки. А найважливіше у подоланні цієї недуги – виявити й привести на лікування тих, хто живе з вірусом імунодефіциту. Тож кожен із нас може зробити свій внесок у протидії з ВІЛ.

Пам’ятайте, що вірус небезпечний доти, поки він не виявлений. Тестування є ознакою поваги до себе і тих, хто вам не байдужий.

Бережіть себе – тестуйтесь!

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.