A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Чудовий скрипаль подарував книги на поличку буккросингу сервісним центрам МВС Ужгорода


30 Листопада 2023

Святославчик нещодавно очікував батьків у сервісному центрі МВС, що в місті Ужгород, поки ті отримували послуги. Побачивши буккросинг відразу зацікавився його наповненням. Обравши для себе цікаву книгу, вирішив принести свої, які вже давно ним були прочитані.

Коли наше майбутнє покоління правильно використовує свій вільний час, нам дорослим хочеться їх ще більше балувати та заохочувати. Коли ми бачимо дитину з книгою в руках, розуміємо, що завдячуючи саме цим юним читачам наша країна має велике майбутнє!

Буккросинг — обмін книгами, які залишають у спеціально обладнаних місцях. Книжку можна взяти з собою, взамін залишивши якусь іншу. Такий рух книг дозволяє обмінюватися улюбленими книгами з іншими, адже ще один читач отримує можливість дізнатись нові історії та отримати нові пізнання.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.