A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Працівники сервісних центрів МВС провели урок з правил дорожнього руху в дитячій лікарні «Охматдит»


29 Листопада 2023

Пересування на дорогах має бути безпечним як для водіїв, так і для пішоходів. Особливо це стосується дітей, яким необхідно бути дуже обачними, коли йдуть до школи, чи повертаються додому після навчання. Адже навіть найменша неуважність може спричинити аварію чи травмування. Тому важливо розповідати та пояснювати правила поведінки на дорогах навіть дітям. Переконані, що це допоможе зменшити аварійність та зможе врятувати не одне життя.

Працівники сервісних центрів МВС Києва разом із патрульними поліцейськими провели пізнавальне заняття для маленьких пацієнтів столичної лікарні «Охматдит». Вони розповіли дітям основні правила поведінки на дорогах.

Діти, які зараз перебувають на стаціонарному лікуванні, згадали види пішохідних переходів, основні дорожні знаки та як їх розрізняти. За допомогою віртуального помічника Ксенії дізнались де можна, та де заборонено кататись на велосипеді. А також з якого віку можна отримати посвідчення водія і куди для цього звертатись.

Під час лекції дітей познайомили із жестами регулювальника. Також їм розповіли, як потрібно одягатись та пересуватись дорогами у темний час доби.

«Такі заняття дуже корисні. По-перше – це та інформація, яку необхідно знати з малечку. Наразі у нас є дітки, що перебувають на лікуванні після дорожньо-транспортних пригод. Впевнена, що деяких наслідків можна було б уникнути, якби і пішоходи, і водії дотримувались встановлених правил дорожнього руху. По-друге – малеча відволікається від медичних процедур та посміхається. А коли вони в доброму настрої, то і лікування проходить швидше», – поділилась враженнями медична працівниця Тетяна.

Впевнені, що отримані знання сприятимуть зменшенню травматизму на автодорогах. А діти будуть більш уважними та знатимуть основні правила поведінки на дорогах.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.