A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Рівні можливості для кожного: дотримання принципів інклюзивності в сервісних центрах МВС


24 Листопада 2023

Ми прагнемо, щоб у нашому суспільстві не було бар’єрів і кожен наш клієнт міг швидко та якісно отримати адміністративні послуги.

Сьогодні в сервісний центр МВС Хмельниччини для перереєстрації транспортного засобу звернувся пан Віктор, який в рідному місці очолює громадську організацію «Світ без бар’єрів».

Усе своє життя він присвятив допомозі іншим. На власному досвіді знає, наскільки важливо інтегрувати людей з інвалідністю у суспільство.

«Талон е-запису взяв у приміщенні сервісного центру МВС на перереєстрацію транспортного засобу за дорученням. Потішило обслуговування адміністраторів. Все швидко та якісно», — розповідає Віктор.

Для комфорту та зручності клієнтів з інвалідністю приміщення сервісних центрів МВС обладнані відповідно до вимог інклюзивності — пандусами та додатковими робочими місцями. Крім цього, для обслуговування людей з порушеннями слуху, адміністратори проходять навчання з жестової мови, що дає можливість спростити й покращити комунікацію під час надання послуг.

Безбар’єрне та відкрите суспільство, де кожен відчуває, що до нього ставляться з повагою попри будь-які ознаки й статуси, і кожен знає, що у нього є рівний доступ до можливостей, має перспективи для розвитку.

Більше інформації про отримання послуг для осіб з інвалідністю в сервісних центрів МВС — у розділі «БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ».

А ми дякуємо усім нашим відвідувачам за позитивну оцінку роботи сервісних центрів МВС.

Руйнуємо усі бар’єри між нами. Турбота про тих, хто поряд, робить нас єдиними та сильними, а прагнення і думки про майбутнє — непереможними.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.