A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Випускник «Автошколи для осіб з інвалідністю» отримав своє перше посвідчення водія


23 Листопада 2023

Безбар’єрність у всьому. Сервісні центри МВС підтримують флагманський проєкт МВС «Автошколи для осіб з інвалідністю», який реалізується за ініціативою першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів». Безбар’єрний простір та надання якісних адміністративних послуг мають бути доступні кожному.

У сервісному центрі МВС Києва успішно склав практичний іспит випускник першого набору автошколи для осіб з інвалідністю — Віталій Пчолкін. І, сьогодні, він отримав своє перше посвідчення водія.

Побачити світ іншими очима з крісла колісного його змусила важка травма, яку отримав у 19 років. І тільки в цьому році Віталій почав навчатися в автошколі на базі Національної академії внутрішніх справ. Близько місяця він проходив теоретичне навчання, а потім успішно склав іспит у сервісному центрі МВС.

Практичний курс проходив на спеціально обладнаному автомобілі для осіб з інвалідністю. За програмою ним було пройдено 40 годин практичного керування та складено внутрішній іспит у навчальному закладі.

«Нарешті історія тривалістю в 9 років завершилась. Саме тоді, у далекому 2014-ому були перші наміри отримати посвідчення водія. Але отримана травма змусила жити по-новому. Тоді я був змушений відмовитись від мрії керувати автівкою. А сьогодні я щасливий, бо отримав своє омріяне водійське», — поділився враженнями Віталій.

Під час перебування в сервісному центрі МВС Віталій оцінив комфортні умови для всіх груп населення. Тут є спеціально обладнане приміщення для обслуговування людей з інвалідністю.

Наостанок він подякував адміністраторам сервісного центру МВС за швидку та якісно надану послугу. Обіцяв у майбутньому керувати автівкою обережно і без порушень.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.