A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Перші результати теоретичних іспитів у сервісних центрах МВС після самопідготовки


23 Листопада 2023

Напередодні набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України, яка дозволяє майбутнім кермувальникам складати теоретичний іспит в сервісному центрі МВС без навчання в автошколі. А вже сьогодні маємо перші результати тестування після самостійної підготовки.

На Хмельниччині майбутній поліцейський першим успішно склав теоретичний іспит в сервісному центрі МВС після самостійної підготовки. Дмитро Маляренко родом з Охтирки, що на Сумщині. Наразі він курсант Харківського національного університету внутрішніх справ.

«Через активні бойові дії мій університет вимушено був передислокований з Харкова до Кам’янця-Подільського. Тут продовжую навчання у безпечних умовах. Про можливість самостійно готуватись чув ще раніше. Слідкував за новинами та вчився, використовував різноманітну навчальну літературу. Сьогодні моя перша спроба стала успішною», — поділився своїми враженнями Дмитро.

Та не всім кандидатам у водії вдалося успішно скласти теоретичний іспит з першої спроби. Віталіна проходила тестування у сервісному центрі МВС в Хмельницькому.

«Я «засипалась» на останньому запитанні, від якого і залежала  успішність складання іспиту. Засмучена, та буду точно пробувати ще через 10 днів»,  — розповіла про результат тестування Віталіна.

Успішний результат показав кандидат у водії Євген. Він складав теоретичний іспит в сервісному центрі МВС в Черкасах.  Хлопець самостійно вивчив правила дорожнього руху, закріпив знання тренуючись на онлайн-тренажері і менш ніж за 10 хвилин відповів на всі 20 поставлених питань. Тепер на Євгена чекає наступний етап – проходження практичного навчання в автошколі.

А в Чернівецькій області свої знання випробувала Людмила. Вона чекала на запровадження самостійної підготовки до теоретичного іспиту і активно вивчала правила дорожнього руху з початку жовтня. ЇЇ наполегливість та бажання кермувати зробили свою справу. Теоретичний іспит вдалося скласти за 5 хвилин з допущенням однієї помилки!

Людмила задоволена результатом. Нині в пошуках автошколи для проходження практичної підготовки.

А ми нагадуємо майбутнім кандидатам у водії, що для складання теоретичного іспиту необхідно відповісти на 20 питань за 20 хвилин. Під час тесту допускається 2 помилки, якщо більше – іспит не складено. Цей час виділяється для того, щоб кандидат у водії міг краще підготуватися. У майбутніх кермувальників є необмежена кількість спроб для складання теоретичного іспиту.

Для проходження тестування, майбутні водії звертаються до будь-якого зручного сервісного центру МВС. Вони мають отримати талон запису через функціонал е-запис або через термінал сервісного центру МВС.

Із собою мають взяти наступний пакет документів:

  • паспорт громадянина України з відміткою про місце реєстрації або ID-картку чи паспорт громадянина України для виїзду за кордон (надається разом з довідкою про місце проживання);
  • медична довідка, що підтверджує допущення до керування транспортним засобом обраної категорії;
  • ідентифікаційний номер;
  • наявне посвідчення водія (у разі отримання права на керування транспортними засобами іншої категорії).

Наші відвідувачі  залишились задоволені візитом до екзаменаційних хабів Хмельниччини. Натхненні та амбітні — вони прагнуть здобувати нові знання та відповідально вивчають правила, від яких залежить не тільки їх безпека, та безпека інших водіїв на дорозі.  А сервісні центри МВС завжди готові якісно та прозоро надавати послуги та вдосконалювати їх якість.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.