A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Відповідальне керування: сервісні центри МВС провели тренінги з «п’яними окулярами» для майбутніх водіїв 


15 Листопада 2023

Кожен водій на дорозі відповідальний не тільки за своє життя, а й за інших кермувальників та пішоходів. У рамках другого етапу Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху сервісні центри МВС показали, наскільки небезпечним є керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

Такі пізнавальні та актуальні тренінги провели сервісні центри МВС у всіх областях нашої країни. Ці заходи покликані підвищити культуру водіння, бути відповідальними на дорозі та сформувати нове покоління водіїв, для яких кермування в нетверезому стані буде неприйнятним. Тому для кандидатів у водії, які проходять навчання в автошколах, провели практичні лекції та наочно продемонстрували, які наслідки можуть бути, якщо керувати автівкою напідпитку.

Майбутні кермувальники відчули на собі, як саме впливає алкоголь на організм людини за допомогою спеціальних окулярів Drunk Busters в умовах, максимально наближених до реальних. Вони імітують стан сп’яніння та дають відчути, як впливає алкоголь на координацію рухів, швидкість реагування та можливість зосередження. Відтак, ризик створення аварійної ситуації п’яним водієм зростає в рази.

 

Кожен охочий зміг приміряти окуляри та спробував виконати нескладні вправи. Учні автошкіл поділились враженнями та розповіли, що навіть мінімальні рухи у так званих «п’яних окулярах» виконати складно. Тож навіть не допускають думки про кермування після вживання алкоголю.

Сервісні центри МВС прагнуть, щоби кожен учасник дорожнього руху був обачним та відповідальним. Тому Тиждень безпеки дорожнього руху – гарна нагода наочно показати майбутнім водіям, наскільки небезпечним є керування транспортними засобами у стані сп’яніння. А також привчати підростаюче покоління до відповідального поводження на дорозі.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.