A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Обмін посвідчення водія для військовослужбовців у сервісному центрі МВС м. Кам’янець-Подільський


10 Листопада 2023

Сергій, Михайло та Дмитро – друзі дитинства. Виросли в одному багатоповерховому будинку, ганяли влітку м’яча та ходили в один клас. З роками дружба ставала лише міцнішою.

«Коли почалося повномасштабне вторгнення, ми зідзвонилися. Розуміли, що простіше воювати з людьми, яких знаєш. Тому ми дуже просилися в одну бригаду», — каже Дмитро.

Згодом троє друзів отримали свій перший бойовий досвід на Донецькому напрямку.

«Страшно на війні буває кожному. Ти не почуваєшся застрахованим ні від чого. Але мене мотивує те, що я захищаю свою землю. Поруч зі мною мої побратими», — розповідає Сергій.

Сьогодні троє військових повернулись додому в короткострокову відпустку та звернулись за послугою обміну посвідчення водія в Кам’янець – Подільський сервісний центр МВС знявши талон Е — запису в приміщенні сервісного центру МВС.

Наші Збройні сили України йдуть уперед, сотня за сотнею метрів звільняючи нашу землю. За кожною новиною про деокуповану територію стоять конкретні реальні люди.

А ми дякуємо кожному та кожній. Правда за нами, тому витримаємо усе і переможемо!

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.