A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Життя без бар’єрів: ще двоє слухачів Автошколи для осіб з інвалідністю отримали посвідчення водія


07 Листопада 2023

Усі громадяни повинні отримувати безбар’єрний доступ до державних послуг. Сервісні центри МВС підтримують та сприяють впровадженню таких можливостей для кожного українця.

Сергій та Олексій реалізували свою давню мрію – керувати автомобілем. У кожного з них своя життєва історія. Але попри те, що внаслідок травм вони мають порушення опорно-рухового апарату, це дуже активні люди. Вони мають багато щоденних справ, які вимагають мобільності. Вони успішно пройшли навчання та склали іспити в сервісному центрі МВС у місті Дніпро. Тепер вони мають посвідчення водія та готові підкорювати нові горизонти.

Разом будуємо інклюзивну країну, в якій свобода, комфорт і безпека пересування — будуть не привілеєм, а доступною можливістю для усіх. У вільній державі кожен має відчувати комфорт та свою важливість.

Сервісні центри МВС підтримують флагманський проєкт МВС «Автошколи для людей з інвалідністю», який реалізується у рамках ініціативи «Без бар’єрів», презентований першою леді України Оленою Зеленською та заступницею Міністра внутрішніх справ Катериною Павліченко.

Детальна інформація про проєкт та як долучитися до навчання доступна за посиланням.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.