A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Створюємо рівні можливості для всіх українців. Сервісні центри МВС Хмельниччини надають послуги особам з інвалідністю


03 Листопада 2023

 «Найменше, що я можу зробити — завершити збір на придбання евакуаційного пікапу для своїх побратимів з бригади «Буревій», — каже ветеран війни Олександр з позивним «Faust».

В березні 2022 року Олександр добровольцем пішов на війну. Разом з побратимами «тримали» Білогорівку – форпост Луганщини, який знаходиться на карті, але фізично припинив своє існування через активні бойові дії.

«Не дивлячись на те, що від селища вже майже нічого не залишилось, окрім зруйнованих будинків та купи сміття, ми продовжували тримати оборону, попри постійні обстріли, ворожу авіацію та невдалі штурмові дії росіян. Ми їх били» — ділиться болючими спогадами «Faust».

Та під час виконання бойового завдання Олександр отримав важке поранення й пройшов довгий шлях: операції, лікування, протезування.

Сьогодні перебуваючи на лікуванні вдома, військовий звернувся за послугою перереєстрації авто без заміни номерних знаків в Хмельницький сервісний центр МВС знявши талон електронної черги в приміщенні сервісного центру МВС.

У цей складний час для нашої країни, ми особливо цінуємо кожного захисника та захисницю за самовіддану службу й поважаємо їхню мужність, силу духу та любов до Батьківщини.

Бажаємо нашому захиснику якнайшвидшого одужання! Країна без бар’єрів, окупантів та для українців. Все є і буде!