A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Місія здійсненна! Випускниці перших в Україні водійських курсів категорії В для жінок, склали теоретичний іспит в одному з сервісних центрів МВС Києва


03 Листопада 2023

Випускниці перших в Україні водійських курсів категорії В для жінок, які опинилися в складних життєвих обставинах через повномасштабне вторгнення рф, склали свій перший теоретичний іспит.

Раніше сервісні центри МВС Києва вже вітали учасниць програми з завершенням першого етапу в автошколі. А тепер, радо зустрічаємо майбутніх водійок на своїй території.

Процес складання тестів у сервісному центрі МВС Києва пройшов швидко і без ускладнень. Задоволені, усміхнені, впевнені в собі майбутні водійки залюбки ділились своїми враженнями.

«До складання комп’ютерних тестів кожна з нас підходила максимально відповідально. Окрім уроків в автошколі користувались онлайн тестами ПДР. Це по перше зручно, а по друге не має прив’язки до конкретного часу. Можна проводити підготовку як з комп’ютера, так і з телефона, будь-де і будь-коли. Якщо приділяти цьому хоча б 20 хвилин в день то проблем зі складанням теоретичної частини не буде» — поділилась пані Олена.

«Для нас це дійсно новий етап. Дуже хотілось не підвести сподівання інструкторів та рідних. Перш за все тому, що водійські посвідчення всі ми прагнемо отримати задля покращення фінансового становища наших родин. Тому мотивації не бракує» — доповнила пані Тетяна.

«Приємно, коли докладаєш зусилля і вони мають зворотний ефект у вигляді набуття знань та навичок. Впевнена, що готуємо відповідальних водіїв» — прокоментувала інструктор автошколи Юлія.

Нагадаємо, що проєкт створений для жінок, які не мають водійського посвідчення, втім хочуть його отримати з метою підвищення економічної спроможності. За підтримки Фонду ООН (проєкт з розвитку економічної спроможності жінок «ВОНА хаб») та за ініціативи Київської міської державної адміністрації та фінансової підтримки Уряду Сполучених Штатів Америки(ВНА).

Програма розрахована на жінок, які:
— ще не мають водійського посвідчення;
— хочуть його отримати з метою підвищення економічної спроможності;
— бачать можливість покращити своє фінансове становище після отримання водійського посвідчення.

Курси складаються з теоретичної та практичної частин. Очікується, що до кінця цього року учасниці отримають водійське посвідчення категорії В. Тож з нетерпінням чекаємо коли зможемо вручити кожній з них такі довгоочікувані посвідчення водія.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.