A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У Львові чоловік намагався дати хабар адміністратору сервісного центру МВС за успішне складання іспиту


22 Жовтня 2023

У п’ятницю, 21 жовтня, в сервісному центрі МВС №4641 міста Львів чоловік намагався дати хабар адміністратору центру за «позитивний» результат складання іспиту.

Так перед початком іспиту, перебуваючи в автомобілі, громадянин передав адміністратору сервісного центру МВС документи та заяву про складання іспиту, у яку були вкладені кошти. Побачивши це, адміністратор зафіксував на камеру спробу дати хабар та відразу повідомив поліцію про подію.

До приїзду поліції, усі перебували в авто під наглядом камери, котра в тому числі зафіксувала спробу громадянина заховати кошти, що були запропоновані в якості хабаря.

Зазначимо, такі дії можуть бути кваліфіковані як кримінальний злочин, передбачений статтею 369 Кримінального кодексу України — пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі, за що передбачена відповідальність у вигляді штрафу в розмірі від однієї тисячі до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Нагадаємо, з 1 серпня 2023 року Міністерство внутрішніх справ своїм Наказом №443, внесло зміни в порядок приймання іспитів для отримання права керування транспортними засобами та видачі посвідчень водія. Відповідно до них кандидату у водії надається необмежена кількість спроб протягом двох років з дня видачі свідоцтва про закінчення практичної підготовки.